Odaberite utakmicu
1. Utakmica Ex-Aequo (D.12.20.) Competition Ex-Aequo (FEI 238.1.1) | 0,60 m
2. Utakmica Ex-Aequo (D.12.20.) Competition Ex-Aequo (FEI 238.1.1) | 0,80 m
3. Utakmica Ex-Aequo (D.12.20.) Competition Ex-Aequo (FEI 238.1.1) | 0,90 m
4. Utakmica na vrijeme (D.8.4.2.1.) Competition against the clock (FEI 238.2.1) | 1,00 m
5. Utakmica na vrijeme (D.8.4.2.1.) Competition against the clock (FEI 238.2.1) | 1,10 m
6. (Specijalna) Utakmica u dvije faze (D.12.13.2.5.) / Special Competitionin Two Phases (FEI 274.2.5.) | 1,20 m
7. Utakmica na vrijeme s baražem (D.8.4.2.2.) Competition against the clock with jump off (FEI 238.2.2) | 1,30 m
8. Utakmica Ex-Aequo (D.12.20.) Competition Ex-Aequo (FEI 238.1.1) | 0,90 m
9. Utakmica na vrijeme (D.8.4.2.1.) Competition against the clock (FEI 238.2.1) | 1,00 m
10. (Specijalna) Utakmica u dvije faze (D.12.13.2.5.) / Special Competitionin Two Phases (FEI 274.2.5.) | 1,10 m
11. (Specijalna) Utakmica u dvije faze (D.12.13.2.5.) / Special Competitionin Two Phases (FEI 274.2.5.) | 1,15 m
12. Utakmica na vrijeme s baražem (D.8.4.2.2.) Competition against the clock with jump off (FEI 238.2.2) | 1,20 m
13. Utakmica na vrijeme (D.8.4.2.1.) Competition against the clock (FEI 238.2.1) | 1,25 m
14. Utakmica na vrijeme (D.8.4.2.1.) Competition against the clock (FEI 238.2.1) | 1,40 m

Ukupno prijavljenih: 12
NapomenaNatjecateljKonjKlub jahačaDatum prijaveStatus
1Ostović Kovačić SanjaINDY*KK Trajbar Team16.06.2020R
2Marton Mihaldinec OliviaINDY*KK Trajbar Team16.06.2020R
 Kristofić VeronikaARANYKAPU LASILIASportski KK SEM18.06.2020R
 Filipović KlaraCORNER BOYKK Edek18.06.2020R
 Gugić DenisCONCEPT ONEKK Edek18.06.2020R
 Pregorec LauraCHILI PEPPERKK Edek18.06.2020R
 Prenka MariaDISARONOKK Edek18.06.2020R
 Žic JanjaRAMIROSportski KK SEM18.06.2020R
 Hercigonja MarkoCEDEVITAKK Zagreb18.06.2020R
 Alvir Nika RAMIROSportski KK SEM18.06.2020R
 Vrbanek LauraSTRIPSY*KK Sokol Dupci18.06.2020R
 Lešić NevaCONTERRA ZSportski KK SEM19.06.2020R
Status: R = redovna prijava; Z = zakašnjela prijava