Finale Batida GP Series, organizator: KK Batida i SKK SEM, Zagreb, 21.08.2020 - 23.08.2020
Rezultati u *.pdf formatu: HyperLink

Legenda:

Završeno
U toku
Slijedi

1. Utakmica Ex-Aequo (D.12.20.) Competition Ex-Aequo (FEI 238.1.1) | 0,60 m 1111
2. Utakmica Ex-Aequo (D.12.20.) Competition Ex-Aequo (FEI 238.1.1) | 0,80 m 1313
3. Utakmica Ex-Aequo (D.12.20.) Competition Ex-Aequo (FEI 238.1.1) | 0,90 m 1212
4. Utakmica na vrijeme (D.8.4.2.1.) Competition against the clock (FEI 238.2.1) | 1,00 m 1515
5. Utakmica na vrijeme (D.8.4.2.1.) Competition against the clock (FEI 238.2.1) | 1,10 m 1515
6. (Specijalna) Utakmica u dvije faze (D.12.13.2.5.) / Special Competitionin Two Phases (FEI 274.2.5.) | 1,20 m 1414
7. Utakmica na vrijeme (D.8.4.2.1.) Competition against the clock (FEI 238.2.1) | 1,30 m 1414
8. Utakmica Ex-Aequo (D.12.20.) Competition Ex-Aequo (FEI 238.1.1) | 0,60 m 99
9. Utakmica Ex-Aequo (D.12.20.) Competition Ex-Aequo (FEI 238.1.1) | 0,80 m 1212
10. Utakmica Ex-Aequo (D.12.20.) Competition Ex-Aequo (FEI 238.1.1) | 0,90 m 1616
11. Batida U-25 Cup IV.a kolo - Utakmica na vrijeme - za natjecatelje s licencama S1 i S2, ostali Ex aequo | 1,00 m 2121
12. Utakmica u dvije faze | 1,10 m 1818
13. Utakmica na vrijeme | 1,20 m 1010
14. Utakmica na baraž | 1,35 m 1010
15. Utakmica Ex-Aequo (D.12.20.) Competition Ex-Aequo (FEI 238.1.1) | 0,80 m 88
16. Utakmica Ex-Aequo (D.12.20.) Competition Ex-Aequo (FEI 238.1.1) | 0,90 m 1515
17. Batida U-25 Cup IV.a kolo - Utakmica na vrijeme - za natjecatelje s licencama S1 i S2, ostali Ex aequo | 1,00m 2121
18. Utakmica na američki baraž | 1,10 m 1212
19. Utakmica na američki baraž | 1,15 m 1111
20. Utakmica u dvije faze | 1,20 m 55
21. Utakmica u dvije faze | 1,25 m 1212
22. BATIDA GP SERIJA FINALE - Utakmica na vrijeme | 1,40 m 33

 
GrupaRankNatjecateljGrloKlub1. faza2. faza
a1Pregorec LauraCORNER BOYKK Edek 0 / 63.08 /
1Maleš PavaBOSTONKK Alkar-1968 Sinj 0 / 57.79 /
1Hanich AnaSARATOGAKK Batida 0 / 59.38 /
1Dučić MartaHELLUCINATION VH STULENSKHOFKK Zagreb 0 / 56.93 /
1Senczuk WiktoriaARABESKAKK Alkar-1968 Sinj 0 / 61.97 /
1Halužan TaraWIBERT MKK Jarun 0 / 66.01 /
1Pregorec LauraCHILI PEPPERKK Edek 0 / 61.21 /
1Kasap Anja394 CORA LEEKK Jarun 0 / 50.13 /
9Tomašević NenadKARMIJNKK Sokol Dupci 3 / 84.89 /
10Trobradović NordinCRISTABELLSportski KK SEM 5 / 75.29 /
11Kasap Anja394 CORA LEEKK Jarun 12 / 88.66 /