1. Utakmica Ex-Aequo (D.12.20.)
Competition Ex-Aequo (FEI 238.1.1) | 0,60 m
| 13 | 13 |
2. Utakmica Ex-Aequo (D.12.20.)
Competition Ex-Aequo (FEI 238.1.1) | 0,80 m
| 26 | 26 |
3. Utakmica Ex-Aequo (D.12.20.)
Competition Ex-Aequo (FEI 238.1.1) | 0,90 m
| 17 | 17 |
4. Utakmica na vrijeme (D.8.4.2.1.)
Competition against the clock (FEI 238.2.1) | 1,00 m
| 16 | 16 |
5. Utakmica na vrijeme (D.8.4.2.1.)
Competition against the clock (FEI 238.2.1) | 1,10 m
| 19 | 19 |
6. (Specijalna) Utakmica u dvije faze (D.12.13.2.5.) / Special Competitionin Two Phases (FEI 274.2.5.) | 1,20 m
| 11 | 11 |
7. Utakmica na vrijeme s baražem (D.8.4.2.2.)
Competition against the clock with jump off (FEI 238.2.2) | 1,30 m
| 13 | 13 |
8. Utakmica Ex-Aequo (D.12.20.)
Competition Ex-Aequo (FEI 238.1.1) | 0,90 m
| 28 | 28 |
9. Utakmica na vrijeme (D.8.4.2.1.)
Competition against the clock (FEI 238.2.1) | 1,00 m
| 21 | 21 |
10. (Specijalna) Utakmica u dvije faze (D.12.13.2.5.) / Special Competitionin Two Phases (FEI 274.2.5.) | 1,10 m
| 16 | 16 |
11. (Specijalna) Utakmica u dvije faze (D.12.13.2.5.) / Special Competitionin Two Phases (FEI 274.2.5.) | 1,15 m
| 11 | 11 |
12. Utakmica na vrijeme s baražem (D.8.4.2.2.)
Competition against the clock with jump off (FEI 238.2.2) | 1,20 m
| 6 | 6 |
13. Utakmica na vrijeme (D.8.4.2.1.)
Competition against the clock (FEI 238.2.1) | 1,25 m
| 7 | 7 |
14. Utakmica na vrijeme (D.8.4.2.1.)
Competition against the clock (FEI 238.2.1) | 1,40 m
| 4 | 4 |
Grupa | Rank | Natjecatelj | Grlo | Klub | 1. faza | 2. faza |
a | 1 | Siriščević Ana | CASTRO | KK Batida |
0 /
72.93
|
/
|
1 | Pregorec Laura | CHILI PEPPER | KK Edek |
0 /
64.68
|
/
|
1 | Kovač Nuša Tony | POUGNY PÜNKTCHEN | KK Trajbar Team |
0 /
68.50
|
/
|
1 | Marton Mihaldinec Olivia | INDY* | KK Trajbar Team |
0 /
69.18
|
/
|
5 | Harambašić Dario | BARAINBOW | KK AS-Klinča Sela |
1 /
77.79
|
/
|
5 | Ostović Kovačić Sanja | POUGNY PÜNKTCHEN | KK Trajbar Team |
1 /
77.51
|
/
|
7 | Vardić Magdalena | * | KK Mirnovec |
2 /
78.14
|
/
|
7 | Labinjan Ana | ELSA OLALA | KK Hipos |
2 /
79.61
|
/
|
7 | Prenka Maria | CORNER BOY | KK Edek |
2 /
78.26
|
/
|
10 | Šajnić Laura | CARIN | KK Mirnovec |
4 /
86.52
|
/
|
10 | Dučić Marta | HELLUCINATION VH STULENSKHOF | KK Zagreb |
4 /
65.20
|
/
|
12 | Hercigonja Marko | CEDEVITA | KK Zagreb |
16 /
102.69
|
/
|
13 | Kavur Tomislav | ALL MY MEMORIES | KK Galop team Koprivnica |
24 /
137.15
|
/
|
|